Portal prowadzi grupa niezależnych
dystrybutorów Dr Nona International Ltd.
Odsłon strony:
586826
Polski English Espanol Deutsch US English

Sklep Dr Nona

Pielęgnacja twarzy

Pielęgnacja twarzy Dr Nona - preparaty ziołowe - Sklep Dr Nona

Kosmetyka twarzy, wykorzystując kremy, pasty, balsamy, pudry stwarza odpowiednie warunki do normalnego funkcjonowania skóry. Za pomocą kosmetyki maskuje się defekty lub podkreśla charakterystyczne cechy twarzy i ciała ludzkiego. Kosmetyka lecznicza wykorzystuje do usuwania defektów nie tylko środki kosmetyczne, ale także fizjoterateutyczne, chirurgiczne oraz inne metody. Kosmetyka pielęgnacyjna i upiększająca nie stanowi jedynego celu rozwoju firmy Dr Nona. Wspólne działanie kliniki Lenon wraz z instytucjami naukowymi doprowadziły do stworzenia unikalnej kosmetyki leczniczej, która łączy kosmetykę pielęgnacyjna z leczniczą w jednym preparacie!

Wieloletnie doświadczenia naukowe doprowadziły do stworzenia nowego bioorganomineralnego związku - połączenia mieszanki mineralnej z Morza Martwego z aromaterapeutycznymi olejkami, produktami fitoterapeutycznymi i pochodnymi archebakterii. Kosmetyki Dr Nona to nie jest zwykła mieszanina soli i olejków, ale specyficzna synteza uzdrawiających możliwości produktów aromaterapii i soli Morza Martwego z biologicznym komponentem.

Balsam przeciwzmarszczkowy wokół oczu Dr Nona - Sklep Dr Nona | Preparaty ziołowe

BALSAM PRZECIWZMARSZCZKOWY WOKÓŁ OCZU pielęgnacja twarzy Dr Nona
jest to bardzo delikatna kompozycja wielu składników, która usuwa obrzęki, "worki" pod oczami, zasinienia. Objawy te są wynikiem zmęczenia, napięcia nerwowego, bólu, stresu, braku snu lub depresji, wskazują również na zaburzenia funkcji różnych układów organizmu. Balsam nie tylko likwiduje objawy, wpływa także korygująco na ich przyczyny.
Balsam daje kobiecie młodość, usuwając drobne zmarszczki, tonizując tłustą skórę.

Cena detaliczna:
250,00 PLN
Cena hurtowa:
200,30 PLN (33 pkt.)
Suplementy diety Dr Nona - Sklep Dr Nona | Preparaty ziołowe


Dynamiczny krem nawilżający Dr Nona - Sklep Dr Nona | Preparaty ziołowe

DYNAMICZNY KREM NAWILŻAJĄCY pielęgnacja twarzy Dr Nona
niezastąpiony środek tonizujący i odmładzający, działający miejscowo i ogólne. Król kremów, zdolny uzdrowić i odmłodzić skórę osoby w podeszłym wieku i spowolnić proces starzenia się w każdym wieku. Szczególną właściwością kremu są zdolności wzmacniające organizm przy neurozach i neurastenii, jak również w stanach psychicznego i fizycznego wyczerpania.
Dynamiczny krem nawilżający może być używany do masażu ogólnego i punktowego, do ogólnego pobudzenia organizmu. Oprócz tych właściwości krem posiada zdolności bakteriostatyczne i przeciwzapalne, co umożliwia jego zastosowanie przy oparzeniach skóry (również popromiennych), a także przy zapaleniu nerwów, zapaleniu stawów i mięśni różnego pochodzenia. Normalizuje ciśnienie krwi.

Cena detaliczna:
212,00 PLN
Cena hurtowa:
170,00 PLN (28 pkt.)
Suplementy diety Dr Nona - Sklep Dr Nona | Preparaty ziołowe

Krem do twarzy Solaris Dr Nona - Sklep Dr Nona | Preparaty ziołowe

KREM DO TWARZY "SOLARIS" (Z WITAMINĄ A) pielęgnacja twarzy Dr Nona
zasadniczym wyróżnikiem jest aktywne działanie odmładzające skórę. Po raz pierwszy w świecie, na bazie minerałów Morza Martwego, stworzony został regenerujący krem do twarzy. W jego skład wchodzi retinol (witamina A).
Krem do twarzy Solaris stworzony dokładnie dla twarzy, odżywia cerę przez długi czas, zachowuje świeżość naskórka przez całą dobę. Posiada bardzo duże właściwości nawilżające i regenerujące, jest wchłaniany całkowicie przez skórę, nadaje cerze młodzieńczy i naturalny wygląd. W naturalny sposób ujędrnia cerę, oddziaływując na wszystkie warstwy skóry i powodując wzrost produkcji kolagenu poprzez nasz organizm. Krem odpowiedni jest dla każdego rodzaju skóry. Doskonale chroni cerę przed napromieniowaniem słonecznym, jak również od mrozu w okresie zimowym.

Cena detaliczna:
228,00 PLN
Cena hurtowa:
182,10 PLN (30 pkt.)
Suplementy diety Dr Nona - Sklep Dr Nona | Preparaty ziołowe

Krem na noc Solaris Dr Nona - Sklep Dr Nona | Preparaty ziołowe

KREM NA NOC pielęgnacja twarzy Dr Nona
w czasie snu, kiedy cały organizm odpoczywa, krem na noc działa, wspaniale odżywiając skórę. Odtwarza jej bilans kwasowo-zasadowy naruszony w ciągu aktywnego dnia. Stymuluje procesy przemiany we wszystkich warstwach skóry, dzięki systemowi autotroficznemu we wszystkich warstwach skóry, dzięki systemowi autotroficznemu znakomicie regeneruje, czyli odtwarza te warstwy. Oddziaływuje łagodząco na przebieg niespokojnego snu. Wspaniale nadaje się do pielęgnacji cery suchej i więdnącej (tracącej jędrność i elastyczność).

Cena detaliczna:
190,00 PLN
Cena hurtowa:
151,80 PLN (25 pkt.)
Suplementy diety Dr Nona - Sklep Dr Nona | Preparaty ziołowe

Maseczka iłowa do twarzy Dr Nona - Sklep Dr Nona | Preparaty ziołowe

MASECZKA IŁOWA DO TWARZY pielęgnacja twarzy Dr Nona
polecana jest dla każdego rodzaju cery. Posiada właściwości bakteriobójcze i gojące. Maseczka iłowa do twarzy odżywia skórę, zwiększa jej elastyczność oraz napięcie tkanek. Efektywne rezultaty osiągane są dzięki kompleksowemu działaniu składników, które odżywiają i regenerują skórę. Maseczka iłowa do twarzy działa odmładzająco, skutecznie wygładza zmarszczki, usuwa zanieczyszczenia skóry przy trądziku, wypryskach i łojotoku. Pochłania tłuszcz i zanieczyszczenia, odżywia i oczyszcza głęboko cerę, utrzymuje jej właściwą wilgotność i uelastycznia skórę.

Cena detaliczna:
114,00 PLN
Cena hurtowa:
91,10 PLN (15 pkt.)
Suplementy diety Dr Nona - Sklep Dr Nona | Preparaty ziołowe

Mleczko do twarzy Dr Nona - Sklep Dr Nona | Preparaty ziołowe

MLECZKO DO TWARZY pielęgnacja twarzy Dr Nona
doskonale oczyszcza cerę i przywraca jej właściwą równowagę kwasowo-zasadową, nawet w trudnych warunkach miejskiego powietrza, pełnego spalin i innych zanieczyszczeń. Usuwa brud i makijaż, nie powodując podrażnień. Przyjemnie zmiękcza i odżywia skórę. Stymuluje mechanizmy obronne naskórka, wzmacniając odporność błon komórkowych. Jest skutecznym środkiem profilaktycznym przy trądziku oraz przy wypryskach przedmiesiączkowych. Pomaga utrzymać świeżość i jędrność skóry. Zalecany do każdej cery.

Cena detaliczna:
106,00 PLN
Cena hurtowa:
85,00 PLN (14 pkt.)
Suplementy diety Dr Nona - Sklep Dr Nona | Preparaty ziołowe

Pomadka do ust Dr Nona - Sklep Dr Nona | Preparaty ziołowe

POMADKA DO UST pielęgnacja twarzy Dr Nona
zazwyczaj pomadkę do ust wybieramy kierując się kolorem, uważając, że jest jedynie kosmetykiem upiększającym. Ale przecież wszyscy wiemy jak wrażliwe są usta, dlatego potrzebują one nie tylko upiększania, ale i pielęgnacji i troski. Zewnętrzna warstwa ust jest niezwykle cienka, gruczołów potowych nie ma tu wcale. Lekkie niedopatrzenie, a wargi stają się suche i popękane, zwłaszcza na mrozie lub upale.
Pomadka do ust firmy Dr Nona odpowiada wszelkim normom współczesnej kosmetyki. Delikatna, jedwabista konsystencja pomadki pozwala na łatwe nakładanie, doskonale pokrywa usta, nie rozpływa się, nie rozmazuje na konturach, a ponad to zapewnia prawidłową pielęgnację i jest odpowiednio trwała.

Cena detaliczna:
91,00 PLN
Cena hurtowa:
72,90 PLN (12 pkt.)
Suplementy diety Dr Nona - Sklep Dr Nona | Preparaty ziołowe

Zestaw kremów Dr Nona - Sklep Dr Nona | Preparaty ziołowe

TURYSTYCZNY ZESTAW KREMÓW pielęgnacja ciała Dr Nona
to zestaw najpopularniejszych 4 kremów Dr Nona w małych opakowaniach po 5 ml. Doskonałe rozwiązanie dla podróżujących kobiet. Małe i opływowe gabaryty opakowań pozwolą Państwu korzystać z kremów w każdej chwili dnia. Zestaw kremów Dr Nona składa się z następujących produktów: Dynamiczny krem nawilżający, Balsam przeciwzmarszczkowy wokół oczu, Balsam regenerujący Solaris i Krem do rąk i paznokci.

Cena detaliczna:
61,00 PLN
Cena hurtowa:
48,60 PLN (8 pkt.)
Suplementy diety Dr Nona - Sklep Dr Nona | Preparaty ziołowe