Portal prowadzi grupa niezależnych
dystrybutorów Dr Nona International Ltd.
Odsłon strony:
586822
Polski English Espanol Deutsch US English

Sklep Dr Nona

Pielęgnacja włosów

Pielęgnacja włosów Dr Nona - preparaty ziołowe - Sklep Dr Nona

Fakt, że przy klasycznych metodach kosmetyki pielęgnacyjno-upiększającej, do włosów i skóry głowy wnika bardzo mało biologicznie aktywnych substancji, wyjaśnia jej niedostateczną efektywność w regeneracji włosów i skóry głowy. Oprócz tego kosmetyka upiększająca może czasem szkodzić.

Dzięki wprowadzeniu do kosmetyków kompleksu bioorganomineralnego preparaty uzyskały nową, ważną i cenną jakość. Zmniejszona została lotność olejków eterycznych, a zastosowany kosmetyk łatwo przenika przez nieuszkodzoną skórę i wykazuje lecznice działanie.

Mineralna odżywka do włosów Dr Nona - Sklep Dr Nona | Preparaty ziołowe

MINERALNA ODŻYWKA DO WŁOSÓW pielęgnacja włosów Dr Nona
ogranicza wypadanie i siwienie włosów oraz regeneruje włosy przesuszone i po farbowaniu. Stosowanie odżywki pozwoli przywrócić włosom elastyczność, dzięki czemu stają się błyszczące i bardziej elastyczne. Odpowiednia do każdego rodzaju włosów i skóry głowy. Dzięki nowej technologii produkcji odżywek na zimno, udało się wzmocnić oddziaływanie kompleksu bioorganomineralnego na organizm. Teraz każdy w sytuacji stresowej ma możliwość wspomóc swój organizm dzięki adaptogenowi archebakterii. Działa ona jak immunomodulator i środek, który sprzyja regeneracji komórek.

Cena detaliczna:
76,00 PLN
Cena hurtowa:
60,70 PLN (10 pkt.)
Suplementy diety Dr Nona - Sklep Dr Nona | Preparaty ziołowe


Szampon codziennego użycia Dr Nona - Sklep Dr Nona | Preparaty ziołowe

SZAMPON CODZIENNEGO UŻYCIA pielęgnacja włosów Dr Nona
to wspaniały myjący i nawilżający środek do włosów nie wymagający stosowania odżywek. Odżywiając skórę i włosy głowy uspakaja, a jednocześnie stymuluje organizm, przywraca i wzmacnia właściwy dla włosów połysk, zwiększa ich wytrzymałość i elastyczność, zmniejsza ich łamliwość. Codzienne mycie głowy szamponem Dr Nona powoduje odbudowanie i wzmocnienie Twojego systemu immunologicznego. Szampon do włosów jest źródłem biologicznie aktywnych substancji, które wchłaniając się przez skórę oddziałują na cały organizm.

Cena detaliczna:
76,00 PLN
Cena hurtowa:
60,70 PLN (10 pkt.)
Suplementy diety Dr Nona - Sklep Dr Nona | Preparaty ziołowe

Szampon przeciwłupieżowy Dr Nona - Sklep Dr Nona | Preparaty ziołowe

SZAMPON PRZECIWŁUPIEŻOWY pielęgnacja włosów Dr Nona
to wspaniały środek myjący i nawilżający, poprawiający krążenie krwi na owłosionej części głowy, nie wymagający stosowania dodatkowych odżywek. Odżywia i regeneruje włosy i skórę głowy, usuwa warstwę rogową, zapobiega tworzeniu się łupieżu. Pozytywnie wpływa na włosy, nadając włosom połysk i zmniejszając ich łamliwość. Zalecany jest przy łojotoku - zmniejsza wydzielanie łoju na owłosionej części głowy, na twarzy, klatce piersiowej i plecach. Systematyczne stosowanie szamponu przeciwłupieżowego Dr Nona zapobiega powstawaniu torbieli łojowych (biały trądzik) oraz zamknięciu gruczołów łojowych (czarny trądzik). Włosy odzyskują zdrowy wygląd, powstrzymuje się ich wzmożone wypadanie. Szampon skutecznie działa na florę bakteryjną, która zaburza proces rogowacenia naskórka i powoduje powstawanie łupieżu. Zaleca się mycie głowy codziennie lub co drugi dzień.

Cena detaliczna:
95,00 PLN
Cena hurtowa:
76,00 PLN (14 pkt.)
Suplementy diety Dr Nona - Sklep Dr Nona | Preparaty ziołowe